Turkish English French

SAD YAPI

Sad Yapı ve Profil Sanayi 1997 yılında sıva uygulamalarına, 1999 yılında da köşe profilleri ve sıva profilleri üretimine başlamıştır. Sad Yapı kaliteden ödün vermeden üretimini gerçekleştirdiği yüksek kalitedeki sıva ve köşe profilleri, sunduğu fiyat avantajları ve sektöre kazandırdığı ürünler ile yapı sektöründe beğğeni kazanmış ve öncü bir kuruluş olmayı başarmıştır.

2014 yılında ürün portföyüne dekoratif amaçlı paslanmaz bordür ve paslanmaz fayans köşe profillerini de ekleyerek estetik yaşam alanlarının oluşmasına katkı sunmakla beraber ülke ekonomisine’de katma değer sağlamaktadır.

Uluslararası bir şirket yapısında, aynı zamanda yerel bir çözüm ortağı kadar da yakın olmak için var gücümüzle üretmeye devam ediyoruz.

  • E-mail:
    info@sadyapi.com
  • Adres
    Organize Sanayi Bölgesi Des Sanayi Sitesi Atatürk Caddesi 112. Sokak D:13 Blok No:39 Y.Dudullu – Ümraniye İstanbul

VİZYONUMUZ

Günümüzde ve gelecekteki beklentilere uygun, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak mevcut pazarda tercih edilen bir marka olmaya devam etmek. En büyük önceliğimiz müşterilerimiz için değer yaratmaktır; Beklentilerle yeterliliklere anında cevap vermek, uzun vadede ürünlerimizin sorumluluğunu almak bizim görevimizdir.

Kalite ve Garanti Politikamız

Kendi genel firma koşullarımız çerçevesinde, hammadde özelliklerine bağlı olarak ürettiğimiz ürünün kusursuz kalitede olacağını garanti ederiz. Sıva uygulaması yapılmış olan ürünler için garanti şartları geçerli değildir. Metal profiller rutubetten korunmalı ve suya maruz kalmamalıdırlar. Bu nedenle profillerin kuru ve rutubetsiz yerlerde muhafaza edilmeleri gerekmektedir.Kullanıcının profilleri muhafaza ettiği koşullar bizim kontrolümüz dışında olduğu için galvaniz profillerde korozyona karşı firmamız garanti vermez.Alüminyum profiller doğası gereği korozyona dayanıklı olmakla birlikte suya veya rutubete maruz kaldığında beyazlar. Her durumda metal profiller su ve rutubetten korunmalıdır. Uygulama sonrası doğrudan çok fazla suya maruz kalan sıvalarda eğer galvanizli sıva profilleri uygulanmış ise sıva altında bulunan profiller korozyona uğrayabilirler ve sıva yüzeyine kusma yapabilirler. Ancak sıvalarda alüminyum profillerin kullanılması durumunda korozyona bağlı kusma meydana gelmez. Bu sebeple özellikle dış cephelerde her zaman alüminyum profiller kullanılmalıdır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 552 SAD YAPI